У нас є чудова новина про останнє оновлення програмного забезпечення від компанії Pulsar, що призводить до значного підвищення продуктивності датчиків та якості запису відео. Тепер спеціально призначена кнопка "Вгору" в тепловізійних приладах Pulsar Helion буде використовуватися для швидкого переключення між новими режимами спостереження в різних умовах.

PULSAR постійно працює над прогресом у галузі алгоритмів обробки зображень. В результаті досліджень та випробувань компанія успішно впровадила підтримку розширеного режиму посилення, що значно підвищує здатність виявляти, розпізнавати та ідентифікувати об'єкти в умовах низьких перепадів температур.

Ми хотіли б подякувати нашим шанувальникам за їх внесок! Завдяки численним запитам користувачів PULSAR, нові алгоритми будуть впроваджені в поточну лінійку продуктів компанії з випуском наступного оновлення програмного забезпечення. Оптимізація алгоритмів посилення посилення дозволить досягти підвищення продуктивності датчика при зниженні енергоспоживання пристрою.
Зміни будуть помітні в таких режимах спостереження: Ідентифікація, Ліс, Скелі.

Після оновлення програмного забезпечення режими будуть більш оптимально налаштовані для роботи в різних умовах.
• Ліс - оптимальне зображення в умовах густої рослинності та низьких перепадів температур, рельєф, рослинність та гарячі предмети чіткіше видно.
• Скелі - оптимальне відображення теплих предметів за наявності великої кількості об’єктів з різною температурою (сонячний день, гори чи рельєф міста) у полі зору.
• Ідентифікація - оптимально змальовує деталі об'єкта, коли потрібно розпізнати або ідентифікувати об'єкт, добре працює в складних умовах: дощ, туман (можливість отримання більшої кількості шумів зображення, що є нормальним для цього режиму).

Зміна інтерфейсу з'явиться, щоб полегшити швидке перемикання між режимами спостереження. Коротке натискання кнопки “Вгору” використовуватиметься для швидкого перемикання між режимами, а довге натискання змінює палітру кольорів (у Helion та Accolade). Раніше присутня функція цієї кнопки буде перенесена в головне меню пристрою.
Поряд з більш високою якістю екранного зображення також покращиться якість відеозаписів та фотографій. Використання нових алгоритмів дозволить стабільніше і послідовніше записувати відео.
Ось приклад відео, на якому показано сцену, зняту за допомогою HELION після оновлення прошивки: https://youtu.be/4bnfuDOpydE
Щоб завантажити оновлення програмного забезпечення на пристрій PULSAR, користувачі повинні використовувати свої смартфони та встановити безкоштовну програму «Stream Vision» з Google Play або App Store. Через "Stream Vision" кожен користувач може підключитися до свого пристрою PULSAR та завантажити останні оновлення програмного забезпечення.
Оновлення прошивки доступні для стрілецьких приладів PULSAR Trail XQ / XP, монокулярів Helion XQ / XP та біноклів Accolade XQ / XP.
Ви можете перевірити останній номер прошивки вашого пристрою на офіційному веб-сайті Pulsar https://www.pulsar-nv.com/glo/sup