Категорії

Слідкуйте за нами

Бінокль Konus Army 8х42

03405

В наявності

1 218 грн.


KONUS KONUSARMY 8x42 належить до універсальної лінійки армійських біноклів, яка  займає перше місце за популярністю серед моделей свого класу. Прилад коштує своїх грошей! – це головне, що слід було б сказати про дану модель, адже в ній поєдналися якісна механіка, призми ВАК-4 (скло з високим коефіцієнтом заломлення) і полікарбонатний корпус вкритий гумою.

Восьмикратне збільшення бінокля ідеально підходить для спостережень з рук: зображення вже досить наближене, щоб розглянути деталі, але тремтіння рук ще практично непомітне і не впливає на якість картинки. Поле зору 140 метрів відкриває широкі можливості по використанню бінокля. Ви можете спостерігати на великих відстанях і чітко розрізняти розташування предметів відносно один одного (ближче-далі). Мультипросвітлена оптика і висувні наочники роблять спостереження високоефективним і комфортним. Для користувачів, в яких сила зору лівого і правого ока сильно відрізняється, на правому окулярі передбачено кільце корекції діоптрій.

Бінокль легко і зручно носити з собою: у комплекті є чохол, який можна повісити на шию і забути про його існування до моменту, поки знадобиться щось розгледіти.

Комплектація: 

  •          Бінокль
  •          Кришки на об'єктиви
  •          Чохол і ремінець
  •          Серветка для очищення лінз
Оптичне збільшення, х 8
Кут зору, ° На 1000м/140м
Температура експлуатації, ° C -15 ... +40
Гніздо кріплення, дюйм 1/4
Вага, кг 0.845
Гарантія, міс 24
Країна походження Италия
Країна виробник Китай

Write a review

Бінокль Konus Army 8х42

Бінокль Konus Army 8х42

Загружаємо курси валют от minfin.com.ua