Категорії

Слідкуйте за нами

Prostaff 7S 10x30 Переглянути більше

Бінокль Nikon Prostaff 7s 10x30

04002

В наявності

8 040 грн.


Новий бінокль PROSTAFF 7s 10x30 є повною переробкою попередньої моделі — як по дизайну, так і по функціональності. Повністю нова оптична система. Вона була створена спеціально для серії PROSTAFF 7s забезпечує неймовірно чітке зображення. Завдяки зручнішій для рук формі корпусу цією водонепроникною і захищеною від запітніння моделлю зручно користуватися в будь-яку погоду. Оскільки PROSTAFF 7s призначені для спостереження за птахами і дикими тваринами, комфорт в користуванні має первинне значення. Величезна увага була приділена таким деталям, як кільце фокусування зі спеціальним покриттям, щоб швидко і просто налаштувати фокусування бінокля. 

Багатошарове покриття лінз і призм забезпечує чудове зображення. 

Roof-призми з фазокоректуючим покриттям забезпечують високу роздільну здатність.

Дзеркальне покриття призм з високим коефіцієнтом віддзеркалення додатково підвищує яскравість зображення. Велике віддалення вихідної зіниці забезпечує хороше поле зору навіть людям, які носять окуляри. Поворотно-висувні гумові наочники з положеннями, що фіксуються, полегшують правильне розташування точки візування відносно очей.

Надлегка конструкція.

Водонепроникність (до глибини 1 м протягом 10 хвилин), заповнення азотом для захисту від запітніння.  Гумове покриття забезпечує захист від ударів і надійний, зручний захват бінокля.  Всі лінзи і призми виготовлені із скла Eco-glass, що не містить свинець і миш'як.

Оптичне збільшення, х 10
Діаметр об'єктива, мм 30
Тип оптичної системи Roof
Кут зору, ° 6
Віддалення вихідної зіниці, мм 15,4
Діаметр вихідної зіниці, мм 3
Габарити, мм 123x119
Вага, кг 0,42
Мін. дистанція фокусування, м 2,5

Write a review

Бінокль Nikon Prostaff 7s 10x30

Бінокль Nikon Prostaff 7s 10x30

Загружаємо курси валют от minfin.com.ua